Paneller

Paneller
Çevrimiçi Panel
"3. İzmit Uluslararası Kısa Film Festivali"nin bu seneki teması olan "Kadın" konu başlıklı panelde uluslararası konuşmacılar canlı yayın konuğumuz olacak.
25 Kasım Çarşamba akşamı 22:00-22:45 saatleri arasında canlı olarak yayınlayacağımız on-line paneli Facebook ve Youtube kanallarımız üzerinden izleyebilirsiniz.
Tarih | Saat : 25 Kasım 2020, Çarşamba  |  20:00 CET - 22:00 TK
Konu
Kadın
 
Panelistler
Elena Romanato - Gazeteci, Editor
Nurcan Acaroğlu Göktaş - İş Kadını, Politikacı
Roger Worrod - Yönetmen, Yazar, Seslendirmeci
 
Canlı Yayın Platformları
Facebook  https://www.facebook.com/izmitisff/
 

 

 

Çevrimiçi Söyleşi
"3. İzmit Uluslararası Kısa Film Festivali(IISFF)" kapsamında düzenlenecek "Çevrimiçi Söyleşi" etkinliğinde, Türk sinemasının önemli isimlerinden Suna Yıldızoğlu, 3. IISFF ulusal yarışma bölümünde "En İyi Festival Temalı Film" kategorisinde "Best Actress" filmiyle birincilik ödülü kazanan yönetmen Umut Alaz Kökçü, TV Programcısı, Yazar ve İzmit Uluslararası Kısa Film Festivali Jüri Üyesi Elif Edes Tapan ile birlikte canlı yayın konuğumuz olacak.
 
Canlı yayını 26 Kasım Perşembe 20:30-21:15 saatleri arasında Art Nicomedia Facebook ve Izmit International Short Film Festival Youtube kanalları üzerinden izleyebilirsiniz.
 

Size daha iyi bir hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için Çerez Politikası Metnini inceleyebilirsiniz.