Uluslararası Koordinatörler

Uluslararası Koordinatörler
 Eva Dekanovská | Slovakya
E-mail: eva@festival.sk
1996 yılından bu yana düzenlenen Uluslararası Golden Beggar Film Festivali'nin başkanlığını yürütmektedir. Almanya'da düzenlenen Golden Tree Uluslararası Belgesel Festivali'nde jüri üyesi ve koordinatör olarak görev almıştır. Slovakya'da yayın yapan Nadácia City TV'nin CEO'sudur. 1979-1991 yılları arasında Ekonomi Üniversitesi'nde kıdemli öğretim görevlisi olarak görev yapmıştır. Slovakya'nın Sırbistan Fahri Konsolusudur.
Éva Tétényi | Hungary
E-mail: tetenyi.eva@gmail.com
25 Aralık 1961'de Macaristan'ın Esztergom şehrinde doğdu. Politik kariyerinden önce Tétényi bir mimar olarak çalıştı. Budapeşte'nin 6. bölgesinin baş mimarı ve daha sonra Győr-Moson-Sopron İlçesi'nin baş mimarı ve Avrupa Mimarlar Konseyi İcra Kurulu üyeliği yaptı. Eva, 2010-2014 yılları arasında Esztergom kentinin Belediye Başkanlığını yaptı.  
Stela Jovanovič | Serbia
E-mail: stela.jovanovic@gu.ni.rs

Niş Üniversitesi İngiliz Dili ve Edebiyatı Bölümü mezunudur. Gazetecilik, iletişim ve STK sektörlerinde 34 yıllık tecrübe sahibidir. Son 11 yıldır Niş kenti Yerel Ekonomik Kalkınma ve Proje Ofisi'nde çalışmaktadır. Medya, belgesel film ve program yapımında deneyim sahibidir. (Belgesel filmleri 13 uluslararası ödülü kazanmıştır) Niş şehrinin ekonomik, yatırım ve turistik potansiyellerinin geliştirilmesi, planlama ve yürütülmesi ve koordine edilmesi, sektörler arası işbirliği ve uygulama, diplomatik faaliyetler - Sırbistan ve Avrupa ülkeleri ve fuar organizasyonu konusunda zengin deneyim sahibidir. Değişik sanat dallarında 30'dan fazla sanat etkinliği ve sergi düzenlemiştir. Slovakya'da 26 yıldır düzenlenen Uluslararası Golden Beggar Film Festivali'nin Koordinatörüdür. 2009'dan bu yana Sırbistan Cumhuriyeti'nin Slovak Cumhuriyeti Fahri Konsolosuğunu yürütmektedir.

Anita Sarno | Italy
E-mail: anitasarnocz@gmail.com
Uluslararası projelerde proje tasarımcısı ve yöneticisi olan Anita, özgür bir oyuncudur. Avrupa ve dünya çapında farklı kuruluşlarla işbirliği yapmaktadır. Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunu, kültürlerarası diyalog ve yaygın eğitim alanında uzmanlaşmış eğitmen ve gençlik çalışanıdır. Etkinlik, halkla ilişkiler ve stratejik iletişim organizasyonlarında deneyim sahibidir.
Size daha iyi bir hizmet sunabilmek için sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Detaylı bilgi için Çerez Politikası Metnini inceleyebilirsiniz.